PL EN

Usługi

Piaskowanie

Przygotowując zbiorniki do modernizacji, wykorzystujemy technologię piaskowania, dzięki której jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić je z zabrudzeń, rdzy oraz pozostałości po wcześniej naniesionych warstwach takich jak lakier, farba czy powłoka bitumiczna. Proces ten stosowany jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zbiorników, co umożliwia uzyskanie odpowiednio szorstkiej powierzchni, która ma znaczący wpływ na trwałość nowo nałożonych powłok.

Piaskowanie zbiornika
Zbiornik z dodatkowymi króćcami

Spawanie

Aby w pełni zadowolić klienta, nasza firma oferuje również dodanie nadprogramowych króćców do zamówionego zbiornika. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych króćców oraz właściwie przeprowadzonemu procesowi ich wspawania, zbiorniki Agrotex reprezentują wysoką jakość i najwyższą klasę bezpieczeństwa.

Nakładanie powłok

Po wcześniej przeprowadzonym procesie piaskowania, na powierzchnię zbiornika zostaje nałożona antykorozyjna farba podkładowa typu minia. Następnie, w zależności od ustaleń z klientem i przeznaczenia zbiornika, nakładamy na niego kolejne warstwy takie jak:

  • żywica epoksydowa z atestem PZH,
  • pianka poliuretanowa,
  • farba chlorokauczukowa,
  • zabezpieczenie bitumiczne.
Nakładanie powłok na zbiornik
Transport zbiorników

Transport

Dzięki współpracującej z nami doświadczonej firmie transportowej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostarczenie nawet zbiorników o nietypowych wymiarach na terenie całej Europy oraz zagwarantować ich terminową dostawę w atrakcyjnej cenie.